„Zwariować można”

logo_promuje_lodzkie

W sobotni wieczór 21 listopada br. za sprawą aktorów łódzkiego Teatru Małego mieszczącego się w Manufakturze przenieśliśmy się do jednego z mieszkań na widzewskim osiedlu do którego z Krakowa przyjechał przystojny policjant Jacek. Mając plany matrymonialne wobec Krystyny chciał sobie zjednać jej syna, Jacka. W sprawę wmieszała się zasadnicza, ale pełna uroku Babcia, a swoje dołożyła wścibska sąsiadka Kottowa. Zjawił się również i to wprost z Australii Jacek, a na koniec tajemniczy posłaniec z bukietem.

Sztuka pełna humoru wprowadziła nas widzów w dokonały nastój.  Salwy śmiechu wywoływały zabawne sytuacje i śmieszne dialogi bohaterów. O tym, że było to udane spotkanie ze sztuką świadczyły długo niemilknące brawa, a później pełne emocji rozmowy komentujące zachowanie bohaterów, czy też zaistniałe sytuacje.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” w Szczercowie realizuje zadanie publiczne pod tytułem „Mam marzenie…” – działania z zakresu pomocy społecznej, które współfinansowane jest ze środków udzielonych przez Zarząd Województwa Łódzkiego uchwałą nr 385/15 z dnia 13 kwietnia 2015 roku.