WIECZÓR WRÓŻB ANDRZEJKOWYCH

logo_promuje_lodzkie

Popularne ANDRZEJKI od dawien dawna były tradycyjnym wieczorem wróżb. Tego dnia dziewczęta próbowały dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości, natomiast w KATARZYNKI wróżyli młodzi mężczyźni, by wiedzieć jak najwięcej na temat swojej przyszłej partnerki oraz ożenku.

Kultywując tradycje naszych przodków 25 listopada br. podczas magicznego wieczoru pełnego niespodzianek próbowaliśmy tak trochę dla zabawy uchylić rąbka zasłony i dowiedzieć się co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości.

Były więc wróżby, wspólna taneczna zabawa oraz oczywiście urodzinowy tort, gdyż zgodnie z tradycją kultywowaną w naszym Stowarzyszeniu właśnie w ANDRZEJKI każdy z nas obchodzi swoje urodziny, bez względu na to czy urodziliśmy się w styczniu, maju, październiku, czy grudniu.

Bawiliśmy się świetnie, a to za sprawą Pani Katarzyna Michalak oraz Pani Patrycji Piotrowskiej, które poprowadziły wspólną wróżb z wróżbami w tle. Muzycznie wspierane były przez Pana Piotra Sopalę Serdecznie za to dziękujemy.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” w Szczercowie realizuje zadanie publiczne pod tytułem „Mam marzenie…” – działania z zakresu pomocy społecznej, które współfinansowane jest ze środków udzielonych przez Zarząd Województwa Łódzkiego uchwałą nr 385/15 z dnia 13 kwietnia 2015 roku.

  • IMG_6876
  • IMG_6891
  • IMG_6913
  • IMG_6923