ocalić od zapomnienia

logo_promuje_lodzkie

Listopad to miesiąc zadumy i refleksji, którym bez wątpienia sprzyja aura i zamierająca przyroda. To miesiąc przepełniony wspomnieniami ludzi, miejsc, wydarzeń, które każdy nosi w sobie. Chcąc zatrzymać na dłużej ulotne wspomnienia, które wywarły na nas tak ogromny wpływ, staliśmy się uczestnikami niecodziennych warsztatów artystycznych pod hasłem „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”.  We wtorkowe popołudnie 10 listopada br. podczas twórczej pracy niejednokrotnie wracaliśmy wspomnieniami do minionych lat. Pełne emocji rozmowy towarzyszyły powstawaniu niepowtarzalnych kolaży, czy albumów scrapbooking.

Równolegle z warsztatami miała miejsce promocja zasad zdrowego stylu życia, która odbyła się pod hasłem „SPOSÓB NA ZDROWIE”. 

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” w Szczercowie realizuje zadanie publiczne pod tytułem „Mam marzenie…” – działania z zakresu pomocy społecznej, które współfinansowane jest ze środków udzielonych przez Zarząd Województwa Łódzkiego uchwałą nr 385/15 z dnia 13 kwietnia 2015 roku.

  • DSC_8186
  • DSC_8190
  • DSC_8211
  • DSC_8214