CZAS RELAKSU

Przestrzeganie zasad zdrowego stylu życia może nie tylko poprawić ogólne samopoczucie, ale także pozwala uniknąć wielu chorób. Jedną z tych zasad jest aktywność fizyczna, która oczywiście dostosowana powinna być do indywidualnych potrzeb i możliwości, co w sposób szczególny odnosi się do osób niepełnosprawnych.
Korzystając z uroków polskiej złotej jesieni liczna grupa osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami udała się na Górę Kamieńsk, by tam m.in. zjeżdżać jedynym w centralnej Polsce torem saneczkowym. Duża dawka adrenaliny, piękne widoki, czyli bardzo duża porcja pozytywnych wrażeń na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników wyjazdu ty bardziej, że nie był to koniec atrakcji przewidzianych na ten dzień. Ciąg dalszy wyjątkowej zabawy i aktywnego wypoczynku czekał w kompleksie Solpark w Kleszczowie, gdzie każdy bez wyjątku, mógł skorzystać
z atrakcji kompleksu basenów.
Po kilku godzinnym wyjedzie promującym aktywność fizyczną, może trochę zmęczeni, ale za to szczęśliwi
i bogatsi w doświadczenia wszyscy wrócili do swoich rodzinnych domów.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” w Szczercowie realizuje zadanie publiczne pod tytułem: „TĘCZOWO – BEZPIECZNIE I ZDROWO” – edukacja i promocja zdrowego stylu życia bez nałogów, które jest współfinansowane ze środków udzielonych przez Zarząd Powiatu Bełchatowskiego (Umowa nr WO.7.2017 z dnia 21 marca 2017 roku).

  • IMG_5286
  • IMG_5293
  • IMG_5303
  • IMG_5310
  • IMG_5375