Ocalić od zapomnienia

logo_promuje_lodzkie

 

Od maja br. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” w Szczercowie realizuje zadanie publiczne pod tytułem „Mam marzenie…”, które współfinansowane jest ze środków udzielonych przez Zarząd Województwa Łódzkiego. 
W ramach w/w zadania odbędą się warsztaty fotograficzne pod hasłem „Szczerców wczoraj i dziś” podczas których uczestnicy na podstawie archiwalnych zdjęć miejscowości wykonają aktualne. Finałem warsztatów będzie wystawa fotograficzna prezentująca zmiany zachodzące na przestrzeni lat.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających archiwalne zdjęcia Szczercowa o udostępnienie swoich zbiorów. Jesteśmy zainteresowani „starymi” fotografiami przedstawiającymi ulice, budynki, wydarzenia itp. Państwa zdjęcia po zeskanowaniu   bezzwłocznie zostaną zwrócone, a informacje o autorze umieszczona na wystawie.

Wszystkie osoby które zechcą udostępnić swoje fotografie i tym samym stać się współautorami wystawy prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem:

tel. 793 550 049

e-mail: kontakt@kuzniazyczliwosci.pl

Każda archiwalna fotografia naszej miejscowości jest dla nas bardzo cenna. Liczymy na Państwa wsparcie w realizacji tego niełatwego zadania.