NIE DO WIARY W KUCHNI CZARY

Warsztaty kulinarne były kontynuacją piątkowego spotkania, podczas którego przybliżono informacje nt. sztuki dobrych manier oraz zdrowego stylu życia.
Warsztaty, które odbyło się pod hasłem „NIE DO WIARY W KUCHNI CZARY” miały na celu praktyczne wykorzystanie wiedzy nt. zasad zdrowego odżywiania się. Uczestnicy, wyposażeni w niezbędne narzędzia kuchenne, otrzymali zestaw produktów oraz wskazówki, po czym z zapałem i niekłamaną radością przystąpili do pracy. Jedni tworzyli barwne kanapki na których pojawiły się np. biedronki, czy serca, inni w tym czasie wykonywali czajniczki z jabłek, tulipany z pomidorków koktajlowych, twarożku i szczypiorku lub owocowe szaszłyki. W międzyczasie, pod czujnym okiem prowadzącej warsztaty, przygotowywano elementy składowe owocowego deseru.
Na zakończenie spotkania wszystko to, co zostało przygotowane zjedzono ze smakiem, oczywiście zgodnie z poznanymi uprzednio zasadami savoir – vivre.
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” w Szczercowie realizuje zadanie publiczne pod tytułem: „TĘCZOWO – BEZPIECZNIE I ZDROWO” – edukacja i promocja zdrowego stylu życia bez nałogów, które jest współfinansowane ze środków udzielonych przez Zarząd Powiatu Bełchatowskiego (Umowa nr WO.7.2017 z dnia 21 marca 2017 roku).

  • DSC_3969
  • DSC_3973
  • DSC_3974
  • DSC_3978