„TRUDNA SZTUKA DOBRYCH MANIER” – savoir vivare w teatrze

W ramach realizacji zadania publicznego „Tęczowo – bezpiecznie i zdrowo” – edukacja i promocja zdrowego stylu życia” zorganizowany został wyjazd do Teatru Małego do Łodzi na spektakl „Akompaniator”. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale jednocześnie kształcenia umiejętności społecznych w naturalnej sytuacji, czyli podczas wyjazdu do teatru.
Obejrzeliśmy spektakl, który opowiadając historię dwójki artystów: akompaniatora i śpiewaczki operowej w przewrotny i groteskowy sposób pokazał „walkę o miłość”, niezależnie od sytuacji i kontekstów. Wyjątkowa atmosfera stworzona przez artystów spotęgowana była kameralnym charakterem przedstawienia, gdyż a uwagi na obowiązujące obostrzenia wynikające z sytuacji epidemicznej wywołanej wirusem SARS-COV-2, byliśmy jedynymi jego widzami. To były niezapomniane wrażenia.
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” realizuje zadanie publiczne pod nazwą: „TĘCZOWO – BEZPIECZNIE I ZDROWO” – edukacja i promocja zdrowego stylu życia”, które współfinansowane jest przez Zarząd Powiatu Bełchatowskiego (Umowa WO.4.2020 z dnia 10.03.2020 r.)

  • Akompaniator - plakat