piknik rodzinny

 

logo_promuje_lodzkie

Piknikiem rodzinnym pod hasłem „BLIŻEJ BLISKICH” zakończyliśmy sezon plenerowy. Impreza odbyła się w czwartkowe popołudnie na szczercowskiej Wyspie. Na szczęście, w przeciwieństwie do poprzednich dni, pogoda okazała się bardzo łaskawa.

W ciepłych promieniach jesiennego słońca przede wszystkim byliśmy razem. Był czas na rozmowy, na wspólne pieczenie kiełbasek. Ale niewątpliwie największą atrakcją były pieczone w ognisku ziemniaki. Nie wszyscy pamiętali, a byli i tacy, którzy wręcz nie znali smaku i zapachu ziemniaków pieczonych w ognisku. Dlatego dla jednych był to powrót do czasów dzieciństwa, a dla pozostały zupełnie nowe doświadczenie.

Spotkanie miało również swój artystyczny charakter, bowiem podczas wspólnie spędzonego popołudnia powstały prace na konkurs plastyczny pod hasłem „DARY JESIENI”, który ogłoszony został przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczercowie.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” w Szczercowie realizuje zadanie publiczne pod tytułem „Mam marzenie…” – działania z zakresu pomocy społecznej, które współfinansowane jest ze środków udzielonych przez Zarząd Województwa Łódzkiego uchwałą nr 385/15 z dnia 13 kwietnia  2015 roku.

 

  • IMG_6428
  • IMG_6444
  • IMG_6448