CZAS RELAKSU

herb

 

 

 

Pod takim hasłem odbył się w dniu 16 września br. wyjazd na Górę Kamieńsk oraz do Solparku w Kleszczowie. Niekwestionowaną atrakcją na Górze Kamieńsk były zjazdy torem saneczkowym podczas których mogliśmy podziwiać piękne widoki. Wyjątkowa konstrukcja toru dostarczała niesamowitych wrażeń, przy czym prędkość jazdy saneczek każdy mógł dostosować do swoich upodobań. Była to więc atrakcyjna zabawa z dużą dawką adrenaliny i jednocześnie aktywny wypoczynek.

Na kolejne atrakcje, tym razem wodne, udaliśmy się do Parku Zdrowia i Rozrywki Solpark w Kleszczowie, gdzie w strefie basenów i pod czujnym okiem ratowników, mogliśmy skorzystać z basenu sportowego oraz rekreacyjnego basenu wewnętrznego z wieloma atrakcjami wodnymi wśród których były: kaskady, bicze wodne, czy gejzery. Sympatycy relaksu i ciepłych kąpieli mieli do dyspozycji jacuzzi, natomiast nasi mali milusińscy mogli bezpiecznie bawić się w odpowiednio płytkiej i ciepłej wodzie, czyli w brodziku.

I tak minęło nam piątkowe popołudnie, podczas którego świetną zabawę i wypoczynek pośród licznych i różnorodnych atrakcji doceniły wszystkie osoby, nie tylko te szczególnie ceniące sobie aktywne formy wypoczynku.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” realizuje zadanie publiczne pod hasłem „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”  cykl wyjazdów integracyjno – krajoznawczych dla osób niepełnosprawnych, które współfinansowane jest ze środków powiatu bełchatowskiego (Umowa nr WE.21.2016 z dnia 8 marca 2016 roku).

 

 

 

  • IMG_5432
  • IMG_5450
  • IMG_5465
  • IMG_5519