Warsztaty artystyczne pod hasłem Święta wyjątkowe……

W poniedziałek 19 stycznia w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szczercowie, odbyło się pierwsze w tym roku twórcze spotkanie naszego stowarzyszenia. Warsztaty artystyczne pod hasłem „Święta wyjątkowe…..” tematycznie nawiązywały do zbliżających się świąt, czyli Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Liczne grono uczestników mogło podczas warsztatów własnoręcznie wykonać kartki okolicznościowe z życzeniami dla babci i dziadka. Przygotowano wszystkie niezbędne narzędzia, materiały oraz elementy do ozdabiania. Wykonując kartki wykorzystywano różnorodne techniki plastyczne, jednakże największą atrakcją była maszyna do wytłaczania, która nadawała im unikatowy wygląd.

Kreatywnością można było się również wykazać wykonując niepowtarzalną kompozycję kwiatową. Każda z powstałych prac była zupełnie inna mimo, że wykonana tą samą techniką. Kompozycje różniły się kolorystyką, rodzajem użytych kwiatów, liści, dodatków oraz ich układem.

I tak w miłej i twórczej atmosferze wspólnie spędziliśmy czas własnoręcznie wykonując kartki z życzeniami oraz upominki, którymi  w najbliższych dniach można będzie obdarować babcię i dziadka z okazji ich święta.

  • DSC_5521
  • DSC_5523
  • DSC_5525
  • DSC_5526
  • DSC_5530