„Rzuć kostką, czyli grzybobranie i inne granie”

13 czerwca br. realizując w ramach programu wolontariatu pracowniczego PGE „Pomagamy” projekt pn. „GRY-strzał w dziesiątkę” wolontariusze PGE zorganizowali spotkanie z planszówkami. Odbyło się ono pod hasłem „Rzuć kostką, czyli grzybobranie i inne granie”.

Na niepełnosprawnych uczestników spotkania oraz ich opiekunów czekało całe mnóstwo gier. Były te bardziej znane jak „Grzybobranie”, czy „Skarbiec”, ale też i strategiczne jak – „Monopoly” lub „Eurobiznes”. Wolontariusze PGE zadbali również o nowości, a wśród nich m.in. „Superfarmer”, „5 Sekund – Junior”, „Wsiąść do pociągu – pierwsza podróż”, czy „Wielkie zakupy”.

Spotkanie okazało się bardzo atrakcyjną formą spędzenia wolnego czasu. Podczas świetnej zabawy nie zabrakło rywalizacji, jednakże z dużą dawki śmiechu. Wolontariusze PGE zadbali o to by każdy,
uczestnikspotkania miał szansę na sukces, co w konsekwencji bardzo korzystnie wpływa na wzrost poczucia własnej wartości.

Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie w ramach projektu wolontariatu PGE, tym razem pod hasłem „Zręczność, sprawność, bystre oko”.