POMÓŻCIE NAM OTWORZYĆ OKNO NA ŚWIAT

Niepełnosprawność niesie za sobą ograniczenia, przeszkody i bariery, które czasami wydają się niemożliwe do pokonania. Jednak wystarczy odruch serca, czyjaś bezinteresowna pomoc, by chciało się żyć i walczyć o swoje marzenia.

JA sam mogę niewiele, TY sam też, ale RAZEM możemy WSZYSTKO.
Wierzymy w to, że RAZEM damy radę stworzyć miejsce, które da nadzieję osobom niepełnosprawnym na piękne, lepsze jutro.

Zbiórka ruszyła! Każda kwota się liczy!
www.pomagam.pl/oknonaswiat

OKNO NA ŚWIAT to Warsztat Terapii Zajęciowej – miejsce gdzie w bezpiecznej, pełnej akceptacji atmosferze osoby niepełnosprawne przygotowują się do niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia. To miejsce, które daje szansę na dalszy rozwój na miarę indywidualnych możliwości, na poprawę sprawności, na rozwijanie zdolności, otwiera na kontakty z innymi ludźmi, a poprzez rozwijanie umiejętności zawodowych w określonych warunkach, stwarza możliwość podjęcia zatrudnienia.

Z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy informację o pozytywnym zaopiniowaniu przez lokalny samorząd projektu utworzenia przez nasze stowarzyszenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej (Protokół Zarządu Powiatu Bełchatowskiego Nr 116/16).

W Dąbrowie Rusieckiej jest miejsce, w którym możemy uruchomić warsztaty dla naszych podopiecznych. Niestety adaptacja budynku oraz jego wyposażenie wymagają niemałych nakładów finansowych. Całkowity koszt przedsięwzięcia to 306 197,75 zł, z czego koszt adaptacji pomieszczeń wg sporządzonego kosztorysu to 163 925,75 zł, natomiast koszt wyposażenia pomieszczeń – 142 272,00 zł.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY
POMÓŻ OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM OTWORZYĆ OKNO NA ŚWIAT

Zwracamy się do instytucji, firm, przedsiębiorstw, organizacji i osób prywatnych, których wsparcie finansowe, czy rzeczowe pozwoli spełnić marzenia osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji nt. przedsięwzięcia można uzyskać pod nr. telefonu 793 550 049 oraz drogą elektroniczną e-mail:kontakt@kuzniazyczliwosci.pl.