Podziękowanie dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie

„Wyrokiem losu z ludźmi się bratamy;
Nikt nie podąża sam
Cokolwiek w życiu innym damy,
Zwraca się zawsze nam”

Edwin Markham             

Niepełnosprawność niesie za sobą ograniczenia, przeszkody i bariery, które czasami wydają się niemożliwe do pokonania. Jednak wystarczy odruch serca, by chciało się żyć i walczyć o swoje marzenia.

Serdecznie dziękujemy społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
w Szczercowie za bezinteresowną, a zarazem bezcenną pomoc. Różnorodność upominków, którymi obdarowali nas  uczniowie wraz
z p. Agnieszką Synowiec i p. Magdaleną Dobrakowską  pozwoli na realizację wielu atrakcyjnych zajęć niemalże we wszystkich pracowniach Warsztatu. Wśród prezentów była konewka, ręczna piła do obcinania gałęzi, materiały i narzędzia do zajęć plastycznych oraz różnego rodzaju materiały edukacyjne. Wszystkie one, bez wyjątku, wywołały spontaniczną, szczerą radość uczestników.

W imieniu naszych podopiecznych pragniemy serdecznie podziękować p. Łucji Majchrzak – Dyrektorowi ZSP w Szczercowie, wszystkim nauczycielom, a w szczególności p. Agnieszce Synowiec, pracownikom szkoły, a także uczniom za zaangażowanie i ofiarność, które zaowocowały wymierną pomocą umożliwiającą rozwój naszej placówki – miejsca gdzie
w bezpiecznej, pełnej akceptacji atmosferze osoby niepełnosprawne przygotują się do niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia.

  • DSC_8809
  • DSC_8812
  • DSC_8813
  • DSC_8816
  • DSC_8822
  • DSC_8827