pobyt w termach uniejów

logo_promuje_lodzkie

Od maja br. realizujemy zadanie publiczne pod hasłem „MAM MARZENIE…”, które współfinansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi (uchwała nr 385/15 z dnia 13 kwietnia 2015 roku).  W ramach bloku tematycznego „MAM MARZENIE … być sportowcem” na miesiąc sierpień zaplanowano pobyt w Termach Uniejów.
Do Uniejowa udaliśmy się 14 sierpnia br., by piątkowe przedpołudnie spędzić w Kompleksie Termalno – Basenowym. Z całą pewnością każdy znalazł tam coś dla siebie, bo było w czym wybierać. Do naszej dyspozycji mieliśmy:
– strefę kąpielową zewnętrzną, w której znajdowały się m.in. basen pływacki, rekreacyjny, dziecięcy, solankowo-uzdrowiskowy oraz liczne atrakcje takie jak: rwąca rzeka, wyspa z jacuzzi, dysze i bicze, zjeżdżalnie, brodziki oraz taras wypoczynkowy;
– strefę kąpielową wewnętrzną z basenem solankowo-uzdrowiskowy z licznymi atrakcjami, basenem rekreacyjnym dla dorosłych oraz basenem dziecięcym ze statkiem pirackim.
Pogoda sprzyjała zatem większość z nas korzystała jednocześnie ze słońca oraz atrakcji znajdujących się w strefie kąpielowej zewnętrznej.
Zrelaksowani kilkugodzinnym pobytem w leczniczych solankach wróciliśmy do Szczercowa.