CZAS RELAKSU w SOLPARKU

Zawsze chętnie wracamy tam, gdzie spędziliśmy czas miło i przyjemnie, a przy okazji z korzyścią dla naszego zdrowia. Dlatego we wtorkowe popołudnie ponownie wybraliśmy się do Parku Zdrowia i Rozrywki SOLPARK w Kleszczowie, by spędzić czas wspólnie, ale zgodnie z własnymi upodobaniami.
Była więc możliwość skorzystania z wodnych atrakcji – kaskad, biczy wodnych, gejzerów, czy też zjeżdżalni rurowej o długości 118m, natomiast na sympatyków relaksu i ciepłych kąpieli czekało jacuzzi.
Nie mniejszą popularnością cieszyła się kręgielnia znajdująca się w specjalnej strefie gier i zabaw, gdzie mogliśmy skorzystać z 4 torów do bowlingu. Wart podkreślić, że kręgielnia jest przyjazna osobom, które nie mają doświadczenia, gdyż mogą one podczas gry skorzystać z wysuwanych płotków ułatwiających oddawanie precyzyjnych rzutów.
Popołudnie należy zaliczyć do bardzo udanych – bawiliśmy się WYŚMIENICIE.
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” realizuje zadanie publiczne pod nazwą: „TĘCZOWO – BEZPIECZNIE I ZDROWO” – edukacja i promocja zdrowego stylu życia”, które współfinansowane jest przez Zarząd Powiatu Bełchatowskiego (Umowa WO.4.2020 z dnia 10.03.2020 r.)